Hakkımızda

1976 yılından beri talaşlı imalat sektöründe faaliyet gösteren firmamız yıllardır kazandığı deneyim ile başta otomotiv yan sanayisi olmak üzere ısıtma-soğutma, dayanıklı tüketim malları, makina imalat, eletromekanik gibi tüm metal sanayilerine nihai montaj için orijinal ve satış sonrası için oem parça üretimi ile ürün tedariği sağlamaktadır.

250m² üretim sahasına sahip Ümraniye tesislerinde Makina Mühendisleri kadrosunun yönetimi altında hava alma vidası, tahliye vidası, özel burç, rakor, mesafe perçini, somun, civata, çeşitli bağlantı elemanları, mafsal parçaları, özel üretim flanşlar vs. gibi çeşitli yedek parça üretimi faaliyetlerini gerçekleştirmektedir.

Üretimini yapmakta olduğumuz parçalar, ürün kalitesinin en yüksek olması gereken, hataya yer vermeyen ve hayati önem taşıyan fren, debriyaj, motor, süspansiyon ve yangın söndürme cihazları gibi sistemlerde kullanılmaktadır.

Yüksek kalite, en uygun fiyat politikası

ISO 9001:2015 sertifikasına sahip Kalite Yönetim Sistemi ile sıfır hata ve tam zamanında üretim, sürekli iyileştirme, yüksek teknoloji kullanımı ile müşteri memnuniyetini ilke edinen Kemsa, Chassis Brakes International, Bosch Fren Sistemleri, Ma-Pa Debriyaj, Kalkancı Pres, Makersan gibi Türkiye ve uluslararası otomotiv yan sanayi sektörünün önde gelen firmalarına ürün tedariği sağlamaktadır.